Sizi seviyorum

Kim olduğunu bilmediği ama kim olduğunu bildiği insanlara yazı yazar mı insan?

Yazarmış…Yüz yüze gelmediği ama gönül gönüle düştüğü insanlara umut bağlar mı insan?

Bağlarmış…

Hiçbir kan bağının bulunmadığı ama iyiliğin ve insanlığın doğduğu Adem ve Havva’dan olma bağlarla insanlık paydasında aile olur mu insan?

Olurmuş…

Birlikteliğin en kutsal kavuşma anına hiç sahip olmadan kavuşamadıklarını özler mi insan?

Özlermiş…

Hiçbir statünün ve hiçbir ünvanın bir anlam taşımadığı ama duyguların ve düşüncelerin aziz sığınağı olan kalbin ve aklın rehberliğinde bir mabette buluştuğum güzel insanlara selam olsun.

Hislerine tercüman olduğum, aynı bedenin içinde olmadan hiç kimsenin olamadığı kadar yakın olduğum fikirdaşlarıma ve gönül dostlarıma selam olsun.

Birlikte güldüğüm, birlikte ağladığım, birlikte düşündüğüm, birlikte sorguladığım ve birlikte keşfettiğim hayat ve keşif yolunda buluştuğum yoldaşlarıma selam olsun.

Satırlarımda kendini bulan, kelimelerimde kendini yaşayan, cümlelerimde kendine dönen ve ifadelerimle kendinin farkına varan her birinize selam olsun.

Yazmama vesile olan, yazacak gücü asla kaybetmemem için varlıkları ile selamları ile mesajları ile beni asla yalnız bırakmayan değerli okuyucularıma selam olsun.

Harflerin kardeşliğinde buluştuğum, lezzetli ifadelerin ortaya çıkmasına neden olan, enerjileri ile beni besleyen, tüm samimiyetiyle beni kucaklayan ve bana gönlünü açan takipçilerime selam olsun.

Umut ve huzur gibi iki önemli kavramda denk düştüğüm, beni keşfetmek için heyecanla bekleyen ve keşfetmek için heyecanla beklediğim her bir kadına, her bir adama , her bir gence ve her bir çocuğa selam olsun.

Yozlaşmakta olan ve her gün her an değer sorunu yaşayan bu toplumun daha fazla zarar görmemesi için tüm gücüyle çaba gösteren, gelecek neslin daha sağlıklı ve aydın bir hayat yaşayabilmesi için çalışan, toplumsal sorunlar karşısında bireysel bir algı ile değil duyarlı bir tavır ile yaklaşım gösteren ve haksızlık karşısında dilsiz şeytan olmayan insan gibi insan, adam gibi adam, kadın gibi kadın tüm okuyucularıma selam olsun.

İnsanlığa faydalı olabilmek için kutsal bir görev aşkının yarattığı farkındalık ateşinde birlikte yandığım ve birlikte mücadele ettiğim tüm aileme yani sizlere selam olsun.

Dünümde, bugünümde ve yarınımda bu dünya aleminde yaşasam da yaşamasam da beni kendinde yaşatan ve yaşatacak olan herkese selam olsun.

Hiç görmediklerini severmiymiş insan candan!

Severmiş…

Selam olsun her hafta tüm yüreği ve heyecanıyla beni bekleyen güzel insanlara.

Sizi seviyorum.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s